De Glazer serie is een zeer realistische sfeerhaard welke in deze combinatie compleet wordt geleverd met meubel. Lees meer..
Een strak design meubel, uitgevoerd in MDF. In twee kleuren gespoten. Een onderbouw die aan een zwaar plateau doet denken. Het realistische houtdecor in de Glazer 900 maakt het plaatje compleet.
De Glazer serie kenmerkt zich door de nieuwste LED technieken. De Glazer serie kan alles losse haard gekocht worden, maar zo zijn er ook verschillende ombouwen en schouwen mogelijk welke je bij de haard kan uitkiezen. Zo zijn er kant-en-klare oplossingen voor jouw situatie. De haarden produceren een prettige warmte, waarbij je de keuze hebt in verschillende standen. Met de cinderwood houtset geeft het de uitstraling mee van een authentieke open haard welke bijna niet meer van echt te onderscheiden is.
De Flamerite Fires haarden zijn voorzien van de nieuwste LED technologieën. Je hebt de keuze uit de Smart-eControl met Radia Flame 3D (een sterk en stralend vlambeeld met een diepe brandstofreflectie) of Fire-eControl met Nitra Flame (een levendig, kleurrijk vlam- en brandstofeffect met een diepe high-definition reflectie). Hieronder laten wij de verschillen zien:
Download Flamrite Fires brochure
Glazer 900 III met meubel Strato 1500-1000 CB maatschets
Download Glazer 900 vuurbed mogelijkheden
Download Glazer handleiding
De Glazer serie is een zeer realistische sfeerhaard welke in deze combinatie compleet wordt geleverd..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen