De Royal serie van Aflamo zijn de perfecte inbouwhaarden voor in de muur of in je cinewall! Deze haarden hebben de breedte van de meest gangbare TV's. De Royal Paris 72 is geschikt voor TV's tot 82 inch. Lees meer..
De Aflamo Royal Paris 72 (182cm) is het mooiste alternatief voor een gashaard. Een echte design sfeerhaard die 43cm hoog is, slechts 15cm diep en biedt daardoor enorm veel installatie mogelijkheden. De Royal Paris 72 elektrische inbouwhaard oogt modern door de smalle zwarte rand om het glas en is speciaal gemaakt om te gebruiken als cinewall haard.
Aflamo heeft bij het ontwerp van de Royal rekening gehouden met eenvoudige montage. Daarnaast heeft u geen afvoerbuizen nodig en kunt u de Royal 72 op elke denkbare plaats inbouwen. De elektrische wandhaard is voorzien van de nieuwste innovatieve technieken zoals:
Het prachtige vlambeeld is naar eigen smaak in te stellen. De vlammen zijn in de volgende kleuren te bepalen: oranje, blauw, oranje met blauw, goud/geel en goud/geel met oranje. Daarnaast kan je de haard met de helderheid instellen, kan je kiezen uit een decoratieve houtset of cristal ice kiezels als decoratie om zo jouw vuurbeeld optimaal in te richten. Doordat je het vuurbed ook kan instellen, maakt het het vuurbeeld helemaal af. Dit vuurbed is in te stellen in wel 10 verschillende kleuren!
De Aflamo Royal Paris serie kan op 2 verschillende manieren geïnstalleerd worden:
Download Royal Paris 72 Lijntekening
Download Aflamo Royal Paris Handleiding
Download Aflamo Catalogus
De Royal serie van Aflamo zijn de perfecte inbouwhaarden voor in de muur of in je cinewall! Deze haa..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen